Mirellium Teaching and Translation Stary Sącz         723 171 723            biuro@mirellium.pl      

Klaudia Kożuch

 

Polecam usługi tłumaczenia Pani Mirelli. Pomogła nam w tłumaczeniu przy załatwianiu sprawy urzędowej w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mogę polecić jako osobę która profesjonalnie podeszła do sytuacji, przygotowała się na spotkanie i przy tym była bardzo miła i pomocna.

 

Ewa Zyg.

 

Polecam ! Bardzo miło i szybko ;)

 

Gabriela Mordarska

Bardzo szybkie tłumaczenie, polecam serdecznie ☺️

 

WPK

Pani Mirella jest osobą z ogromnym doświadczeniem na samo sprawdzenie czy tłumaczenie nie czeka się długo za każde dobrze zrobione zadanie chwali w formie motywacji. Nauka angielskiego wchodzi sama do głowy dziękuję Wikto

 

Szymon Cygal

 

Zawsze miła i fachowa obsługa. Polecam

 

Kinga

Tlumaczenie ekspresowe! Bardzo polecam !

 

Kinga Berowska

Bardzo polecam!!!Pani Mirella jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Na samo tlumaczenie nie czeka się dlugo.Tak jak słyszałam jest świetną nauczycielką j.angielskiego w co nie wątpię.…

 

Krystian Frejlich

 

Przesympatyczna Pani , oraz expresowe wykonanie tłumaczenia . Żadnego problemu z przeprowadzeniem usługi zdalnie. Pozdrawiam i polecam .

 

Natalia Mrówka

 

Juz ktorys raz korzystamy z uslug biura tlumaczen Pani Mirelli. Wspanialy kontakt i sprawna obsluga. Polecam serdecznie

 

ŻANETA GRABSKA

 

Bardzo dobra, szybka i rzetelna obsługa. Serdecznie polecam!

 

Piotr Świgut

Plecam!!!Usługi pani Mirelli

 

Jola Marczyk

Bardzo gorąco polecam. Pani Mirella miła, sympatyczna i profesjonalna. Tłumaczenie wykonane błyskawicznie.

 

Monika Bochniarz

Bardzo polecam, rzetelne tłumaczenie dokumentów otrzymałam bardzo szybko. Super kontakt, Pani jest bardzo profesjonalną i milą osobą. Polecam w 100%

 

Magdalena Szewczyk

Wspaniała kompetentna ciepła osoba. Bardzo polecam ❤️

 

Krystian Jaworski

Polecam bardzo Panią tłumacz, Ekspresowa oraz skuteczna pomoc!

 

magda sromek

Polecam z całego serca. Profesjonalizm, wyrozumiałość , rzetelność oraz ogromną chęć przekazania wiedzy 🤗. Słowo ,,polecam" to mało powiedziane 🤗.…

 

Alicja Ogorzały

 

Bardzo polecam biuro tłumaczeń! Pani Mirella jest bardzo kompetentną, miłą i sympatyczną osobą! Korzystam z jej usług po raz kolejny i gorąca polecam!

 

Natalia Vasylets

 

Bardzo polecam ! Pani Mirella to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Lekcję online w luźnej atmosferze rzeczowe i kompetentne.

 

Angelika Chmielewska

 

Sposób prowadzenia zajęć sprawia, że dużo łatwiej przyswajam wiedzę i chętnie uczęszczam na zajęcia. Polecam! :)

 

87inolvidable

 

Bardzo gorąco polecam!!! Usługa tłumaczenia przysięgłego została wykonana bardzo sprawnie. Pani Mirella jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą.To bardzo duży plus, że jest taka osoba jak Pani Mirella oraz miejsce jak to biuro, gdzie po wejściu nie jest się potraktowanym jak "rzecz na taśmie". Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła atmosfera. Jeszcze jedna rzecz. Jest możliwość płatności kartą-dla mnie to ważna rzecz! Bardzo gorąco polecam!!! Dziękuje Pani Mirello za pomoc ☺️

 

G U

 

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, szybki kontakt. 100% godne polecenia

 

Elzbieta Sulkowska

Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo terminowa.

 

Maria Król

Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Tłumaczenie niemalże "od ręki ". Gorąco polecam.

 

Monia K

Świetny pedagog, z dużym sercem i zaangażowaniem na 120% w swoją pracę z uczniem. Pełen profesjonalizm. Wiedza, jaką Pani Mirella posiada i potrafi przekazać, tak aby zainteresować i nauczyć dziecko, są na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy.

 

dorota talar

Bardzo Polecam! Nauka angielskiego z Panią Mirellą to ogromna przyjemność. Bardzo duża wiedza plus doświadczenie👍…

 

ANITA BĘTKOWSKA- 24.01.2022- Anita Juanita- Kraków

Polecam Panią Mirella Gurgul jako nauczycielkę języka angielskiego. Posiada dużą wiedzę i dobre podejście do uczniów. Jeśli chodzi o jej tłumaczenia są wykonywane szybko i solidnie.

Weronika Zakrzewska  recommends Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".

1otdSponhSsolred  · 01 wrzesień 2021
 
Polecam bardzo lekcje z Panią Mirellą. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera co przełożyło się na znakomite rezultaty w nauce. Zdecydowanie nauczycielka z powołania! :))
1Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation"
 
 -------------------

Aleksandra Cebula- lipiec 2021- maturzystka, poziom rozszerzony j.ang.

Lekcje j.angielskiego z panią Mirellą są świetnym przygotowaniem do matury. Wyróżnia je indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, ogromna wiedza oraz doświadczenie. Dzięki ich pomocy uzyskałam bardzo wysoki wynik z matury rozszerzonej z j.ang. Serdecznie polecam.

Agnieszka Tokarczyk  recommends Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".

czerwiec 2021 

Polecam lekcje u Pani Mirelli. Pani Mirella jest bardzo miła osoba i zaangażowana w swoją prace. W konkretny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę moim dzieciom. Mogę szczerze powiedzieć, że jest nauczycielem z powołania.

 

Kazimiera Plata-Migacz  recommends Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".

czerwiec 2021

Pełen profesjonalizm i zangażowanie oraz indywidualne podejście do dziecka. Pani Mirella jest bardzo miła i sympatyczna z ogromnym doświadczeniem. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i moi synowie chętnie na nie uczęszczają. Bardzo polecam !:)

 

Dawid Fiut  recommends Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".

maj 2021 

Bardzo dobry poziom nauczania. Polecam.

Kasia Catherine Stachon  empfiehlt Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".
08.11.2019 

 

Polecam ta wyjatkowa Pania. Profesjonalna, perfekcyjna w kazdej dziedzinie jezeli chodzi o nauke jezyka czy tlumaczenia. Wspanialy profesor kochajacy to co robi, robi to z pasja i z calym sercem. Ma wyjatkowy, spkojny kontakt z dziecmi, ktore uwielbiaja z Nia spedzac milo i interesujaco czas, wiazac zabawe z nauka. Brak nam dzisiaj tak oddanych profesorow.

Katarzyna Klimczak  recommends Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation".

7 mins · 
 

Korzystam z usług i chętnie rekomenduję, bardzo dobre predyspozycje pedagogiczne i nastawienie na motywację drugiej strony :-) Dokładność, wyznaczanie kryteriów pomiaru i weryfikowanie postępów wpływa na dużą satysfakcję i podniesienie kompetencji językowych

Naprawdę polecam. Świetnie 

Sylwia Poradzisz zrecenzowała: Biuro Tłumaczeń i nauka j.angielskiego "Mirellium Teaching and Translation" – 5 gwiazdek
9 czerwca · 

Pani Mirella jest super osobą, wyrozumiałą z indywidualnym podejściem do „ucznia”. Uczy języka przy wykorzystaniu niestandardowego podejścia, dzięki czemu angielski staje się łatwy nawet dla „opornych”. Dodatkowo bardzo motywuje do nauki. Polecam !

Gorąco polecam. Fachowa obsługa ! 

Bardzo kompetentna osoba, pełen profesjonalizm. Wykonuje swoja pracę z pasją. Zajecia odbywaja sie w milej atmosferze. Pani Mirella jest niezywkla osoba i bardzo sie ciesze ze do niej trafilam.! Polecam serdecznie.!!!!

Polecam naukę z Panią Mirellą, ponieważ ma ona dużą wiedzę, podejście do ucznia, motywuje do działania i dalszej nauki, a przy tym jest bardzo miłą, ciepłą i wesołą osobą :D Dzięki Pani Mirelli żaden egzamin nie jest problemem 

Zdecydowanie standard nauki na najwyższym poziomie. Dziękuje za profesionalizm, zaangażowanie i dostrojenie do potrzeb klienta

Pełen profesjonalizm, miła i rzetelna współpraca! Wieczny uśmiech Pani Mirelli sprawia, że nauka to czysta przyjemność:-) Polecam!!!

 

Bardzo kompetentna i cierpliwa nauczycielka. Mila atmosfera na lekcji i duża wiedza z angielskiego. Polecam 

Bardzo miło wspominam lekcje z Panią Mirellą. Jest bardzo rzetelną osobą i do tego jej zajęcia nigdy nie były nudne, co przy nauce języka ma duże znaczenie 

Zajęcia z Panią Mirellą były czysta przyjemnością. Jest ona osobą kompetentną, z bardzo duża wiedzą również w jej przekazywaniu. Zajęcia były zawsze starannie przygotowane , zadania omówione . Serdecznie polecam

Zajęcia z Panią Mirellą wspominam bardzo dobrze, jej zaangażowanie i profesjonalizm są godne podziwu ;) Co więcej te lekcje nie tylko poszerzyły moją wiedzę w zakresie języka angielskiego, ale również zainspirowały do dalszego rozwoju w tym kierunku. :)

 

Polecam naukę z Panią Mirellą: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, motywacja do działania i duże doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami!


87inolvidable

10 opinii

 

3 miesiące temu

Bardzo gorąco polecam!!! Usługa tłumaczenia przysięgłego została wykonana bardzo sprawnie. Pani Mirella jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. To bardzo duży plus, że jest taka osoba jak Pani Mirella oraz miejsce jak to biuro, gdzie po wejściu nie jest się potraktowanym jak "rzecz na taśmie". Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła atmosfera. Jeszcze jedna rzecz. Jest możliwość płatności kartą-dla mnie to ważna rzecz! Bardzo gorąco polecam!!! Dziękuje Pani Mirello za pomoc ☺️????


Natalia Vasylets

1 opinia

 

 

4 tygodnie temu

Bardzo polecam ! Pani Mirella to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Lekcję online w luźnej atmosferze rzeczowe i kompetentne.


Monia K

1 opinia

 

5 miesięcy temu

Świetny pedagog, z dużym sercem i zaangażowaniem na 120% w swoją pracę z uczniem. Pełen profesjonalizm. Wiedza, jaką Pani Mirella posiada i potrafi przekazać, tak aby zainteresować i nauczyć dziecko, są na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy.


Alicja Ogorzały

2 opinie

 

 

6 dni temu

NOWA

Bardzo polecam biuro tłumaczeń! Pani Mirella jest bardzo kompetentną, miłą i sympatyczną osobą! Korzystam z jej usług po raz kolejny i gorąca polecam

Jacek Dziedzina

2 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Bardzo polecam wszystkim. Pani Mirella miła ciepła osoba. Po powrocie po długim okresie pobytu w Anglii miałem trochę bardzo ważnych dokumentów które wymagały tłumaczenia przysięgłego a nie które z nich tyko zwykłego . Wszystko było na najwyższym poziomie(Top level) ????????bardzo rzetelnie, szybko za przystępna cenę jeszcze raz bardzo polecam


Aleksandra Papużyńska

1 opinia

 

 

7 miesięcy temu

Serdecznie polecam! Nauka języka angielskiego na najwyższym poziomie, lekcje przygotowywane bardzo skrupulatnie, Pani Mirella posiada ogromne doświadczenie, niezwykłą wiedzę, a przede wszystkim świetne podejście do ucznia. Każdego potrafi odpowiednio zmotywować do nauki!


Catherine Stachon

4 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Wspanialy klimat, profesjonalizm i pasja do języka angielskiego który przekazuje, Pani Mirella, z miłością i wyjątkowym podejściem do każdego ucznia, czynią ja wyjątkowym profesorem i człowiekiem. Kocha to co robi wiec robi to wspaniałe! Doskonale potrafi dopasować się do każdej osobowości i jej potrzeb.Dzięki jej spokojnej naturze,wierze i determinacji, język angielski staje się i nasza pasja ! Dziękuje i polecam wszystkie usługi biura.

Weronika Zakrzewska

3 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Aktualnie jestem studentką filologii angielskiej, lekcje u Pani Mirelli zaczęłam w 1 liceum w celu przygotowania do matury rozszerzonej i powtórki do podstawowej… szczerze powiem ze jest to dla mnie najlepsza nauczycielka j. angielskiego z jaką miałam lekcje w trakcie całej mojej edukacji. Sposób prowadzenia zajęć na najwyższym poziomie. Pani Mirella posiada niezwykle doświadczenie i wiedzę, dzięki którym pomogła mi się przygotować do matury znakomicie. Dodatkowo jest bardzo motywującą i ciepłą osobą, przez co nie traktowałam nauki angielskiego jako przymus lecz jako możliwość efektywnego rozwoju! SERDECZNIE POLECAM ????

Agnieszka Tokarczyk

1 opinia

 

 

6 miesięcy temu

Szczerze polecam lekcje j. angielskiego u Pani Mirelli. Jest miłą i ciepłą osoba bardzo zaangażowaną w swoją pracę. W konkretny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę moim dzieciom. A co najważniejsze dzieci chętnie uczęszczają na lekcje do Pani Mirelki.


Juanita Zdjecia

1 opinia

 

 

7 miesięcy temu

Pani Mirella jest bardzo miłą osobą. Lekcje z nią to prawdziwa przyjemność. Nauczycielka dopasowuje poziom nauki do ucznia. Jeśli chodzi o tłumaczenia są na bardzo wysokim poziomie. Szybko i profesjonalnie! Polecam!


Angelika Chmielewska

1 opinia

 

 

2 miesiące temu

Sposób prowadzenia zajęć sprawia, że dużo łatwiej przyswajam wiedzę i chętnie uczęszczam na zajęcia. Polecam! :)

1Udostępni


Katarzyn Gurgul

1 opinia

 

 

7 miesięcy temu

Wspaniałe podejście do dzieci pani Mirelli. Ogromna wiedza. Perfekcyjne przygotowanie do lekcji,a przy tym miła i ciepła atmosfera towarzysząca na zajęciach. Serdecznie polecam.


Iza nnn

2 opinie

 

 

6 miesięcy temu

Polecam z całego serca, nie znam drugiego takiego człowieka jak Pani Mirella, do każdego podchodzi w sposób indywidualny, profesjonalny oraz niezwykle ciepły. O takim nauczycielu pamięta się całe swoje życie ????

Sandra Dulak

1 opinia

 

 

7 miesięcy temu

serdecznie polecam. Pani Mirella jest bardzo miłą i ciepłą osobą, nauka języka angielskiego dzięki pani Mirelli to czysta przyjemność ????

dorota talar

2 opinie

 

 

6 miesięcy temu

Bardzo Polecam! Nauka angielskiego z Panią Mirellą to ogromna przyjemność. Bardzo duża wiedza plus doświadczenie????

Przemek Pasiut

2 opinie

 

 

6 miesięcy temu

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę, bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia, polecam gorąco każdemu zajęcia u Pani Mirelli ????

Maria Król

1 opinia

 

 

5 miesięcy temu

Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Tłumaczenie niemalże "od ręki ". Gorąco polecam ????

Mateusz Pastewka

4 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję się poznać,wszystko super ,wierzę, że wspólne lekcje pozwolą szybko nauczyć się języka.

Monika Bochniarz

2 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Bardzo polecam! Szybko, fachowo, bardzo miła Pani. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług.

Kazimiera Migacz

1 opinia

 

 

7 miesięcy temu

Bardzo uprzejmie, profesjonalnie, miło na najwyższym poziomie. Polecam

Elzbieta Sulkowska

1 opinia

 

 

5 miesięcy temu

Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo terminowa.


Olektoolek

12 opinii

 

 

7 miesięcy temu

Polecam. Bardzo przyjemna atmosfera, miło i po


Dawid Migacz

4 opinie

 

 

7 miesięcy temu

Bardzo wybitna pani do nauki miła i bardzo dużo pomogła mi w nauce angielskiego

Renata Pawłowska

1 opinia

 

 

6 miesięcy temu

Serdecznie polecam. Obsługa w ekspresowym tempie :)

Konan Barbarzyńca

6 opinii

 

 

7 lat temu

Zostałem zaproszony na konwersacje. Naprawdę świetnie mam się rozmawiało. Dostałem mnóstwo rad jak należy posługiwać się tak "trudnym" językiem jakim jest angielski. Polecam wszystkim tą Panią.

Zofia Kucharska

1 opinia

 

6 miesięcy temu

Polecam

Edyta Sierota

1 opinia

 

 

6 miesięcy temu

Serdecznie polecam


magda sromek

1 opinia

 

 

5 dni temu

NOWA

Polecam z całego serca. Profesjonalizm, wyrozumiałość , rzetelność oraz ogromną chęć przekazania wiedzy ????. Słowo ,,polecam" to mało powiedziane


Magdalena Szewczyk

2 opinie

 

 

36 minut temu

NOWA

Wspaniała kompetentna ciepła osoba. Bardzo polecam ❤️


Krystian Jaworski

4 opinie

 

 

godzinę temu

Polecam bardzo Panią tłumacz, Ekspresowa oraz skuteczna pomoc!


Grzegorz Urlik

1 opinia

 

 

4 miesiące temu

(Przetłumaczone przez Google) Bardzo profesjonalna obsługa klienta, szybki kontakt. 100% godne polecenia (Wersja oryginalna) Very professional customer service , quick contact . 100% recommendable